• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 1. Lig Yaması V2 Çıktı!! [01/11/2018 Avrupa Kupaları Animasyonlu Reklam Panosu Güncellemesi Yayınlandı]

Hudayfa

Aktif Üye
V2.02 İle Gelen yenilikler

• Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Animasyonlu Reklam Panoları Yenilendi.

• Şampiyonlar Ligi Grupları 2018/19 sezonuna göre ayarlandı. (Kızılyıldız ve Viktoria Plzen oyunda olmadığı için ekleyemedim.)

• Yunus Akgün ve Uygar Zeybek'in isimlerinde bulunan u21 ibareleri kaldırıldı.
NOT: v2.02 'yi yamanın üzerine v2.01 i yüklemeden kurabilirsiniz. v2.01 içeriklerine sahiptir.

İndirmek İçin...

Origin ID
shawarpers
FIFA 18 oynamıyorum ama emek kokuyor. Eline, emeğine, klavyene ve gözlerine sağlık. 19 için olsa kesinlikle indirirdim.

Kolay gelsin Eskişehir kariyerinde bende de atıyor sezon son maçında o maçı simule et sorun olmuyor . Bir de şu fix olayını yapamadım ayrıntılı anlatabilir misin.

CG File explorerda yağma dosyasını açmaya çalıştığım gibi bilgisayar kitleniyor, res atmadan kendine gelmiyor yok mu bi çözümü? ikinci defa yazıyorum yardımcı olamaz mısınız?

Hudayfa

Aktif Üye
Kolay gelsin Eskişehir kariyerinde bende de atıyor sezon son maçında o maçı simule et sorun olmuyor . Bir de şu fix olayını yapamadım ayrıntılı anlatabilir misin.
Yamayı nasıl yüklüyosan aynı şekilde sadece yamanın yüklü olduğu profile yükleyeceksin o kadar

rosich

Aktif Üye
Yamayı nasıl yüklüyosan aynı şekilde sadece yamanın yüklü olduğu profile yükleyeceksin o kadar
Sanırım simüle ederek test etmişsin hata alan arkadaşlar maçı oynarken sıkıntı çektiğini söylüyor. Sıkıntı çıkar mı çıkmaz mı anlayamadım kariyerin yarıda kesilmesini istemiyorum.

DROGBA

Yeni Üye
Hocam yamayı yükledikten sonra tüm formalar gitmiş tff 1. lig arap ligi olarak gözüküyor çözümü varmı acaba ?