• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
halilyc
Katılım
Beğeniler
788

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Hocam senden rica ediyorum benim Frosty Managerle Launcha tıklıyorum oyun açmıyo senin çözümlerini denedim olmuyo bi el atsan bu azeri kardeşine bilgisayar başında deli oldum artık hiç bir türlü düzelmiyo eyer TWden falan baksan olurmu boş vaktinde :)
  Başka site kurucuları vs yama editörlüğü teklif ediyorlar kendi sitelerinin reklamını yapıyorlar özelden yazarak bunun izni vardır yada yoktur bilginize sunuyorum.
  halil hocam cg file explorer hakkında yamacı kişiyle konuşabilirmisin ondan sonra forumda bilgilendirirsen seviniriz hiç yoksa bu şekilde yama aracını çıkartsın en azından bazı düzenlemeler yaparız oyunda
  halilyc
  halilyc
  yazmıştım kendisine son durumu sormak için ama bayağıdır girmiyor nete, enteresan birşey özel hayatında bir problem yaşamış olabilir belli olmaz
  Başkan sen fifa 18 den minifacelerin bulunduğu dosyayı upload edebilirmisin şu dds uzantılı dosyaları
  halilyc
  halilyc
  malesef öyle bir vaktim yok kardeşim
  Halil Abi Frosty Mod Manager de yama ekleyip Launch'a basınca açılmıyor artık bi ilgilenin kimse cevap vermiyor ya
  E
  elnur211
  Aynı sorun bende de var kardeşim hiç kimseden cevapda alamıyorum eyer yaptıysan yardım edermisin banada
  @halilyc Hocam geçenlerde FIFA 18 için bir yama araştırırken farklı bir yamaya denk gelmiştim. Yamada kariyer modu gerçekci transfer , yıllık takimların seyirci ve sponsor gelirleri vs vs gibi algoritmasal bir yama vardı. Onu şuan bulamıyorum piyasada böyle bir yama var mı ?
  @halilyc hocam gökay abiden hber yok mu nasıl ulaşabiliriz kendisine saygılar
  More17
  More17
  hocam sizin iletişime geçmeniz daha doğru olmaz mı yöneticimiz olarak site için çok önemli ve gerekli biri hareketlendiriyordu stadyum olsun yüz olsun buarada Q7 istiyoruz saygılar ;) :)
  halilyc
  halilyc
  Malesef öyle birşey yapmayacağım, herkesin kendi özel hayatı var saygı duyuyorum ve kimsenin arkasından dön diyecek halimiz yok. Herkes kendi seçimini yapıyor, bize de saygı duymak düşer.
  More17
  More17
  haklısın hocam saygı duymak gerekir siteyi hareketlendiriyor açısından düşünmüştüm aynen giden gider saygılar tşkler
  @halilyc hocam gökay abi neden böyle bir karar aldı aceba nedenini öğrenebildin mi ??
  halilyc
  halilyc
  Ufak bir kriz ikna edip geri döndürürüz umarım
  More17
  More17
  neyden kaynaklanıyor hocam ona göre bilelim ikna etmeye çalışalım çünkü önemli bir abimiz saygılar
  halilyc
  halilyc
  Alperen hoca Burak Yılmaz çalışmasına eleştiri yaptı, Gökay abide ağır buldu galiba eleştiriyi
  Beyler oyunun tüm güncellemelerini yaptığım halde ve hatta oyunu repair yaptığım halde malesef hala Q7 yüzü defoult yani oyunda görünmüyor sadece bazen maçlarda quaresmanın yüzü görünüyor ancak oyuncu düzenleme modunda ve kariyer modta q7 yüzü defoult oluyor enteresan biçimde :S sadece dostluk maçında q7 yüzü görünüyor güncelleme ile glen yüz sadece normal dostluk maçında görünüyor :S lütfen biriniz yardıkm etsin :(
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...