• FIFA17/18 için Modlar Nasıl Yüklenip Aktif Edilir ?

Üyelerimizden en çok gelen istek modlar nasıl yüklenir üzerine video çekilmesiydi, buraya tıklayarak eğitim videosuna ulaşabilirsiniz.

Uefa CL & Uefa Avrupa Ligi Full Lisans Yaması Çalışması

ardaeminzevkliler

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
3535GTS
Herkese merhabalar arkadaşlar; yaklaşık bir haftadır Frosty editörden oyunda eksik olan yerlere kendimce eklemeler yapmaktayım. Uefa CL ve Avrupa Ligi grafiklerinin çoğunu ekledim ancak tek bir sıkıntı var, Uefa CL ve Avrupa Liginin reklam panolarını eklememe rağmen oyunda yarım yamalak parça parça çıkıyor. Özellikle en çok görünmesi görünen genel yerlerde görünmüyor ancak nerede görünmemesi gereken yer var orada görünüyor, o kısım da bu teknık adamların yedek klübelerin bulunduğu bizim ender görebildiğimiz yerlerde çıkıyor eklediğim panolar. ancak genel gör alanımızda malesef yine EASPORT un sinir bozucu aptal saptal defoult reklam panoları görünüyor. acaba frosty de bu oyunun reklam panoları nerede gizli bunu bulmak lazım. ben bulamadım sizlerin de araştırmaları ve yardımları ile bulabileceğimizi düşünüyorum. Konuya gereken ilgi gösterilirse güzel bir lisans yaması hazırlamayı düşünüyorum ;)

tolga07

Yeni Üye
Origin ID
Tolga007
bekliyoruz kardeşim şu top yamalarınıda yapabilseniz keşke ben pek anlamıyorm ama jabulani istiyorum harbi harbi jabulani yani 2010 dünya kupasında kullanılan

asensio20

Yeni Üye
aynen dediklerinin hepsi bana da oldu bende kendim yaptım bende de öyle oldu :)) kameranın görmediği reklam panolarında koyduğum texture görünüyor

reqoda

Aktif Üye
Origin ID
Reqoda
Herkese merhabalar arkadaşlar; yaklaşık bir haftadır Frosty editörden oyunda eksik olan yerlere kendimce eklemeler yapmaktayım. Uefa CL ve Avrupa Ligi grafiklerinin çoğunu ekledim ancak tek bir sıkıntı var, Uefa CL ve Avrupa Liginin reklam panolarını eklememe rağmen oyunda yarım yamalak parça parça çıkıyor. Özellikle en çok görünmesi görünen genel yerlerde görünmüyor ancak nerede görünmemesi gereken yer var orada görünüyor, o kısım da bu teknık adamların yedek klübelerin bulunduğu bizim ender görebildiğimiz yerlerde çıkıyor eklediğim panolar. ancak genel gör alanımızda malesef yine EASPORT un sinir bozucu aptal saptal defoult reklam panoları görünüyor. acaba frosty de bu oyunun reklam panoları nerede gizli bunu bulmak lazım. ben bulamadım sizlerin de araştırmaları ve yardımları ile bulabileceğimizi düşünüyorum. Konuya gereken ilgi gösterilirse güzel bir lisans yaması hazırlamayı düşünüyorum ;)
Hangi dosyaları değiştiriyorsun abi?

Origin ID
yucel6565
Görsel falan paylaşırsan güzel olur ya oyuna aktardıysan eğer :)

asensio20

Yeni Üye
animasyon panoları değişmiyo herhalde aradım bir türlü bulamadım

tolga07

Yeni Üye
Origin ID
Tolga007
kardeşim nasıl forum burası çözdüm diyosun ama bize tarif etmiyorsun bizle paylaşmıcaksan ne diye bize duyuruyorsun :(

Merhaba üstat öncelikle hatırlarsın belki beni yama ekibine almıştın daha sonradan uzun süre birlikte çalışmıştık Pes 2013 maceralarımızda. :) Grafik ve Reklam panosu vs. gibi konularda yardıma ihtiyacın olursa seve seve yardım ederim UCL ve CL çalışmalarında.

Origin ID
henesaktas
Merhaba üstat öncelikle hatırlarsın belki beni yama ekibine almıştın daha sonradan uzun süre birlikte çalışmıştık Pes 2013 maceralarımızda. :) Grafik ve Reklam panosu vs. gibi konularda yardıma ihtiyacın olursa seve seve yardım ederim UCL ve CL çalışmalarında.
Vay kimleri görüyoruz kit maker Sefa Çelebi sanırım sende Trabzonsporluydun?