KORSAN/RESMİ FIFA 18 Kadro Güncellemeleri ( Mümkün Olduğunca Güncel ) 20 Şubat Geldi !!!

ouzqan

Yeni Üye
Origin ID
ouzqan

Fifa 18 kadro güncellemelemelerini isteyen varsa buyrun.

Öncellikle Uptade 2'yi kurun.

Daha sonra alttaki dosyayı [Belgelerim/FIFA18/Settings] içine atın. Oyuna girin ve özelleştir kısmından profile girip, kadroları yükle'den bu dosyayı seçin.

İstediğiniz Günün Güncellemesini Yükleyebilirsiniz. İlla hepsini Yüklemek zorunda değilsiniz.

4 Şubat Güncellemesi:

5 Şubat Güncellemesi:

7 Şubat Güncellemesi:

9 Şubat Güncellemesi:

13 Şubat Güncellemesi:

15 Şubat Güncellemesi:
20 Şubat Güncellemesi:

Son düzenleme:

Ezes

Yeni Üye
Diğer siteden takip ediyordum sürekli yeni güncelleme paylaşmış mısın diye,artık buradan da bakabilirim.İlk senle başladım daha başka yerden indirmiyorum.

ouzqan

Yeni Üye
Origin ID
ouzqan
Diğer siteden takip ediyordum sürekli yeni güncelleme paylaşmış mısın diye,artık buradan da bakabilirim.İlk senle başladım daha başka yerden indirmiyorum.
Sağolasın hocam. Mümkün olduğunca buradaki arkadaşlarında yararlanacağı şekilde ekleme yapacağım.

Çok teşekkürler böyle bir şeye ihtiyacımız olacaktı özellikle ilerleyen günlerde :)

Origin ID
rustucetin

Fifa 18 kadro güncellemelemelerini isteyen varsa buyrun.

Öncellikle Uptade 2'yi kurun.

Daha sonra alttaki dosyayı [Belgelerim/FIFA18/Settings] içine atın. Oyuna girin ve özelleştir kısmından profile girip, kadroları yükle'den bu dosyayı seçin.

İstediğiniz Günün Güncellemesini Yükleyebilirsiniz. İlla hepsini Yüklemek zorunda değilsiniz.

2 Şubat Güncellemesi:
dostum bana lütfen cevap ver kariyerde yeni trasnfler olmuyor ve geçerli özellştirilmiş seçeneği nerede bulamıyorum bana yardım eder misin

ouzqan

Yeni Üye
Origin ID
ouzqan
Çok teşekkürler böyle bir şeye ihtiyacımız olacaktı özellikle ilerleyen günlerde :)
Ne demek hocam. İhtiyacı olan herkes faydalanır umarım.

dostum bana lütfen cevap ver kariyerde yeni trasnfler olmuyor ve geçerli özellştirilmiş seçeneği nerede bulamıyorum bana yardım eder misin
Hocam yeni kariyer başlatırken süreyi, para türünü falan seçerken altta da en günceli indir seçeneği var transferler için onu geçerli özelleştirilen yapacaksın.

Sadece orijinal oyunlar için mi bu?
Korsan oyunlarda da çalışıyor.

theagle

Yeni Üye
Ne demek hocam. İhtiyacı olan herkes faydalanır umarım.

Hocam yeni kariyer başlatırken süreyi, para türünü falan seçerken altta da en günceli indir seçeneği var transferler için onu geçerli özelleştirilen yapacaksın.

Korsan oyunlarda da çalışıyor.
çok teşekkürler

ouzqan

Yeni Üye
Origin ID
ouzqan
update 2 sayfada var mı acaba ben bulamadım?
Hocam şu an sitede 6. update bile var. Biraz bakınırsanız görürsünüz.

Denemedim ama orjinal güncel oyundan çekriğim için mantıken çalışması lazım. İsterseniz bir deneyin ona göre konuya ekleyelim. Bu arada hocam Türkiye liglerinde ki oyuncuların yüzlerini yapabilirsen özellikle de yeni transfer olup oyunda olmayanları bende transferlerini yaparak oyuna ekleyebilirim.

xxxCCCxxx

Aktif Üye
Hocam şu an sitede 6. update bile var. Biraz bakınırsanız görürsünüz.

Denemedim ama orjinal güncel oyundan çekriğim için mantıken çalışması lazım. İsterseniz bir deneyin ona göre konuya ekleyelim. Bu arada hocam Türkiye liglerinde ki oyuncuların yüzlerini yapabilirsen özellikle de yeni transfer olup oyunda olmayanları bende transferlerini yaparak oyuna ekleyebilirim.
Hocam fifa 18 için yapılamıyor maalesef :(

ouzqan

Yeni Üye
Origin ID
ouzqan
Hocam bu işlerden fazla anlamadığım için bana biraz karışık geldi :(
Hocam bu forumda yeniyim. Başka sitenin linklerini vermek yasak mı bilmiyorum ama google amcaya sorup en azından update 2 ye kadar kurulum yapabilirsin. Videolu anlatımlar bile var.

Hocam fifa 18 için yapılamıyor maalesef :(
Onu bilmiyordum hocam. En azından 17 veya 16 dan 18 ye aktaramıyor muyuz bu arada Update 5 ile transfer yamasını deneyip sonucunu atarsan sevinirim.

xxxCCCxxx

Aktif Üye
Hocam bu forumda yeniyim. Başka sitenin linklerini vermek yasak mı bilmiyorum ama google amcaya sorup en azından update 2 ye kadar kurulum yapabilirsin. Videolu anlatımlar bile var.

Onu bilmiyordum hocam. En azından 17 veya 16 dan 18 ye aktaramıyor muyuz bu arada Update 5 ile transfer yamasını deneyip sonucunu atarsan sevinirim.
Peki.Birazdan deneyeceğim.Bu arada face 17-16 dan 18'e aktarılamıyor sadece 18'den 16 ya aktarılabiliyor yani fifa 18 için hiçbir şekilde tam olarak import edemiyoruz sadece texture dosyalarını.Onunla da anca yüzü olan oyunculara imaj güncellemesi yapabiliyoruz

xxxCCCxxx

Aktif Üye

Bu arada update 5 ile çalışıyor

Bundan önceki korsan diğer güncellemeleri de yapmak gerekir mi yoksaibrahimovic denayer gibi furbolcular güncellemede var mı