FIFA17 Frosty Manager açılmıyor lütfeen yardım !!

Beyler sorunsuz oynuyodum birden oldu Launch-a tıklıyorum açılmıyo normal girince açıyo lütfen bi el atın her yolu denedim işe yarayacak bişey yok :((

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Son versiyonu indirdin mi siteden ? Son versiyonu indirip kurmadan önce oyunun ana dizinindeki moddata klasörünü silmeyi unutma ve programı yönetici olarak çalıştır

Origin ID
berat6134364
Son versiyonu indirdin mi siteden ? Son versiyonu indirip kurmadan önce oyunun ana dizinindeki moddata klasörünü silmeyi unutma ve programı yönetici olarak çalıştır
hocam moddata klasörünü sildim ve yönetici olarak çalıştırdım ama yinede olmadı

Origin ID
berat6134364
Bir program var onunla fifa18 klasörüne tam admin yetkisi verilmesi gerekiyor, bir de onu dene sonuç verecektir diye umuyorum.

https://www.howtogeek.com/howto/win...ership-to-explorer-right-click-menu-in-vista/

Hocam Allah razı olsun ya oldu sonunda :D çalıştı program Bir sorum daha olacak hocam assasins creed origin ve mafia 3 yükledim onda oyundan atma sorunu oldu siyah ekranda kaldı attı oyundan onlara da tam admin yetkisi versem çalışırmı acaba

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Hocam Allah razı olsun ya oldu sonunda :D çalıştı program Bir sorum daha olacak hocam assasins creed origin ve mafia 3 yükledim onda oyundan atma sorunu oldu siyah ekranda kaldı attı oyundan onlara da tam admin yetkisi versem çalışırmı acaba
Onların bununla alakası olduğunu zannetmiyorum :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Neyden olabilir hocam yurdun netini baya bi sömürdüm sildim indirdim falan şimdi indirdim kurdum olmayınca sinirlendim yine sildim :D sebebi neyden kaynaklı olabilir
Donanımın yetersiz olması büyük ihtimal, çünkü bu oyunlar çok ciddi donanım gerektiren oyunlar. Bir de crack kaynaklı olabilir, farklı crackler denemeni öneririm

Origin ID
berat6134364
Donanımın yetersiz olması büyük ihtimal, çünkü bu oyunlar çok ciddi donanım gerektiren oyunlar. Bir de crack kaynaklı olabilir, farklı crackler denemeni öneririm
Donanımdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum hocam 16 gb ram 8 gb nvidia geforce gtx 950m ekran kartı var i7 işlemci 2.60 hız ama repack sürümü indirdim anlamadım niye oldu böyle

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Donanımdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum hocam 16 gb ram 8 gb nvidia geforce gtx 950m ekran kartı var i7 işlemci 2.60 hız ama repack sürümü indirdim anlamadım niye oldu böyle
Evet gayet sağlam bir kasa, dediğim gibi korsan oyunlarda bu tarz sıkıntılar olabiliyor. Directx, net framework vb gerekli programları kurduğuna emin olman lazım

Evet gayet sağlam bir kasa, dediğim gibi korsan oyunlarda bu tarz sıkıntılar olabiliyor. Directx, net framework vb gerekli programları kurduğuna emin olman lazım
Hocam senden rica etsem Twden bana yaparmısın olayı tam anlamadım lütfen bıktım bu sorundan zaman olursa yaparsan sevinirim :)

Kardeşim banada yardım edermisin yapamadım ben zamanın varsa lütfen

Origin ID
berat6134364
Kardeşim banada yardım edermisin yapamadım ben zamanın varsa lütfen
kardeşim çok basit anlatılan herşeyi teker teker yap daha sonra oyunu kurulu olduğu fifa 18 klasörüne sağ tıkla takeownership diye bişey var ona tıkla sonra moddata klasörünü sil ve fm den yamaları ekle ve oyna