• FIFA17/18 için Modlar Nasıl Yüklenip Aktif Edilir ?

Üyelerimizden en çok gelen istek modlar nasıl yüklenir üzerine video çekilmesiydi, buraya tıklayarak eğitim videosuna ulaşabilirsiniz.

Form Sakinlerine Sitem!

Origin ID
Gönüldaş
Arkadaşlar klişe konulara takılarak zaman harcamaktayız! Lütfen birazda farklı konulara yönelerek FIFA 18 oyununa farklı gelişmelerde bizde bulunalım. Kimsenin yabancı siteleri baktığı yok galiba adamlar yeni yöntemler ile yeni yeni modlar yamalar yapmakta. Toplanın bizde bir iki gelişme gösterelim. (Ders Resimli Anlatım) Kariyere İstediğin Menajer İle Başlama! adlı bir konu açtım kimsenin uğradığı ve uğraştığı yok. Akıl akılda üstündür belki bir yöntem de siz bulursunuz. Lütfen uğrayın ve forma katkıda bulunun. Sözlerimi kimse yanlış anlamasın

Origin ID
Gönüldaş
Hocam dilim sürçtü ise af ola fakat araştırmadan ve hazırcı olarak bir yere varılmaz. Yabancı form sitelerine baktığımda adamlar nelerle uğraşırken, biz hala bir arpa boyu kadar yol alamıyoruz. Eyer bir formda varsak biz bir aileyiz ve aile olarak bir birimize yardım ederek kalkınırız aynı zamanda gelişiriz. Bütün konulara baktığımda hep bilindik klişe kelamlar edilmekte. Bir tane farklı araştırma ve bilgilendirme yok. Herkes hazırcı olmasın araştırsın.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Hocam dilim sürçtü ise af ola fakat araştırmadan ve hazırcı olarak bir yere varılmaz. Yabancı form sitelerine baktığımda adamlar nelerle uğraşırken, biz hala bir arpa boyu kadar yol alamıyoruz. Eyer bir formda varsak biz bir aileyiz ve aile olarak bir birimize yardım ederek kalkınırız aynı zamanda gelişiriz. Bütün konulara baktığımda hep bilindik klişe kelamlar edilmekte. Bir tane farklı araştırma ve bilgilendirme yok. Herkes hazırcı olmasın araştırsın.
Sonuna kadar haklısın, neden hep yabancı yazılımcıları bekliyoruz? Biz insan değil miyiz? Ülkemizde de bu ışığı taşıyan gençler var fakat yeterli kaynak yok Hex bilgisi olanlar video çekmeli bilgiyi bir birimize aktarmalıyız...