FIFA18 FIFA Superiority Patch 18 V2 Çalışma Alanı (*Güncellendi *Resimler Eklendi)

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Öne çıkan konu #121
Selamun Aleyküm, 2 tane sorum olacaktı;
V2 çıkınca ilk versiyon lazım olacak mı oynamak için yoksa V2 tek başına açılabilecekmi?

Bir de ben update 5 atmıştım oyuna oyunu silip te yükleyemem setupunu sildim. Update 2 yi indirip atsam oyun update 2 ye geri döner mi yoksa sıkıntı falan çıkarır mı ne yapmalıyım update leri kaldırmak için?
Update 2'yi kurmayı dene ama sıkıntı çıkartabilir.
nasıl ya başka yamalarda adamlar nasıl yüklemiş facepack flen var
Onlar DB üzerinden yapıyor.
Yama çok güzel duruyor eline sağlık hocam.
2. Lig Kırmızı ve Beyaz grup eklenecek mi :D
O kadarı bizi aşar hocam :D
Hocam futbolcularinngucleri fazla yüksek benle irtibat geçersen gerçekçi overaller söyleyebilirim.Merak etme sallamıyorum fifa 08den beri menajerlik oyunlarinoynadim hangi oyuncu hangingucte az çok tahmin edebilirim.
Ratingleri düzenleyeceğiz FM 18'e göre

samirr

Yeni Üye
helal olsun size .sizde olmasanız nasıl zevk alırdık fifadan.türk takımlarımızla nasıl kariyer yapardık...ellerinize sağlık

Origin ID
yarasaaa
ellerineze sağlık arkadaşlar çok iyi oluyor yaa vallaha kariyer oynuyodum bıraktım yine sizi bekliyorum yeni bir başlangıç içinn :D :D

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Başakşehir'in stadında bir kaç düzenleme ve geliştirilmiş Şampiyonlar Ligi topu eklenmiştir.

samirr

Yeni Üye
bir şey sormak istiyorum.bu sitemizin yeni yaması bu mu olacak ? bu isim altında devam mı edilecek.ellerinize sağlık.çok eskiden beri sizi takip ediyorum önceki site zamanından.

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
bir şey sormak istiyorum.bu sitemizin yeni yaması bu mu olacak ? bu isim altında devam mı edilecek.ellerinize sağlık.çok eskiden beri sizi takip ediyorum önceki site zamanından.
Üst ekibe bağlı. Sitenin kendi yaması değil ancak programlar çıkınca bunun üstünden devam edilmek istenirse seve seve kabul ederim :)