FIFA18 FIFA Superiority Patch 18 V2 Çalışma Alanı (*Güncellendi *Resimler Eklendi)

Öne çıkan konu #101
Arkadaşlar aklımda şöyle bir plan var;
Türkiye'ye 2 kupa daha eklemek istiyorum. Birincisi 1. Lig Kupası İkincisi Kupa Galipleri Kupası
1. Lig Kupasının galibiyle Ziraat Türkiye Kupasının galibinin Kupa Galipleri Kupasında karşılaşmasını düşünüyorum.
Kazananın ise Turkcell Süper Kupa'da Şampiyonun karşısında olmasını düşünüyorum.
Sizin düşüncelerinize göre eklemeyi planlıyorum.
süper olur yapılabilirse :)

Arkadaşlar aklımda şöyle bir plan var;
Türkiye'ye 2 kupa daha eklemek istiyorum. Birincisi 1. Lig Kupası İkincisi Kupa Galipleri Kupası
1. Lig Kupasının galibiyle Ziraat Türkiye Kupasının galibinin Kupa Galipleri Kupasında karşılaşmasını düşünüyorum.
Kazananın ise Turkcell Süper Kupa'da Şampiyonun karşısında olmasını düşünüyorum.
Sizin düşüncelerinize göre eklemeyi planlıyorum.
Fark etmez hocam sen yamayı sal yeter. :)

Origin ID
FBTC1907
Eline emeğine sağlık fakat modun kadroları değiştirmesini kaldırsan bence daha güzel olur çünkü sık sık güncel kadrolar paylaşılıyor e seninde işin kolay değil sürekli modu güncellemen zor olur o yüzden. Başarılar Kolay Gelsin

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Eline emeğine sağlık fakat modun kadroları değiştirmesini kaldırsan bence daha güzel olur çünkü sık sık güncel kadrolar paylaşılıyor e seninde işin kolay değil sürekli modu güncellemen zor olur o yüzden. Başarılar Kolay Gelsin
Dediğini tam anlamadım. Ancak o arkadaşın paylaştığı kadrolar yamayla uyumlu değil.

eNeS

Moderatör
Yönetici
Origin ID
henesaktas
Öyle bir şey mümkün değil maalesef.

Origin ID
FBTC1907
arkadaşlar fifa 18 uefa şampiyonlar ve uefa avrupa ligi lisans yamasının linkini bulan biri varsa bana o linki atabilir mi

Origin ID
FBTC1907
supeority patch dan başka yamadan bahsediyorum sadece avrupa ve şampiyonlar ligi başka yama olmayacak böyle bir yama varsa bu yamanın başlığını yazar mısınız

Origin ID
FBTC1907
supeority patch dan başka yamadan bahsediyorum sadece avrupa ve şampiyonlar ligi başka yama olmayacak böyle bir yama varsa bu yamanın başlığını yazar mısınız

Hocam futbolcularinngucleri fazla yüksek benle irtibat geçersen gerçekçi overaller söyleyebilirim.Merak etme sallamıyorum fifa 08den beri menajerlik oyunlarinoynadim hangi oyuncu hangingucte az çok tahmin edebilirim.

Origin ID
SonKaos
Selamun Aleyküm, 2 tane sorum olacaktı;
V2 çıkınca ilk versiyon lazım olacak mı oynamak için yoksa V2 tek başına açılabilecekmi?

Bir de ben update 5 atmıştım oyuna oyunu silip te yükleyemem setupunu sildim. Update 2 yi indirip atsam oyun update 2 ye geri döner mi yoksa sıkıntı falan çıkarır mı ne yapmalıyım update leri kaldırmak için?

eymen

Yeni Üye
Yama çok güzel duruyor eline sağlık hocam.
2. Lig Kırmızı ve Beyaz grup eklenecek mi :D