FIFA18 FIFA Superiority Patch 18 V2 Çalışma Alanı (*Güncellendi *Resimler Eklendi)

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Öne çıkan konu #1
Merhaba arkadaşlar. V2'de planım Spor Toto 1. Lig'i oyuna eklemek. Bir konu da sizden yardım isteyeceğim. 1. Ligi takip edenler
Takım Adı-Futbolcu Adı-Belirgin Özelliği şeklinde özelden mesaj olarak atsın ki daha gerçekçi bir mod yapalım. :)
Ör:
Balıkesirspor-Sedat Şahintürk-Uzaktan şutları iyi ve hızlı

İlerleme kaydettikçe görüntü eklerim. İyi eğlenceler :)
İlerleme Aşaması
PTT 1.LİGİ bitirmek üzereyiz son formalar,minifaceler ve ufak düzenlemeler kaldı..

********Konu güncellendi***************
Ekli dosyayı görüntüle 2224 Ekli dosyayı görüntüle 2225 Ekli dosyayı görüntüle 2226 Ekli dosyayı görüntüle 2227 Ekli dosyayı görüntüle 2228 Ekli dosyayı görüntüle 2229 Ekli dosyayı görüntüle 2230 Ekli dosyayı görüntüle 2231 Ekli dosyayı görüntüle 2232 Ekli dosyayı görüntüle 2233 Ekli dosyayı görüntüle 2234 Ekli dosyayı görüntüle 2235 Ekli dosyayı görüntüle 2236 Ekli dosyayı görüntüle 2237 Ekli dosyayı görüntüle 2238 Ekli dosyayı görüntüle 2239 Ekli dosyayı görüntüle 2240 Ekli dosyayı görüntüle 2241 Ekli dosyayı görüntüle 2224 Ekli dosyayı görüntüle 2225 Ekli dosyayı görüntüle 2226 Ekli dosyayı görüntüle 2227 Ekli dosyayı görüntüle 2228 Ekli dosyayı görüntüle 2229 Ekli dosyayı görüntüle 2230 Ekli dosyayı görüntüle 2231 Ekli dosyayı görüntüle 2232 Ekli dosyayı görüntüle 2233 Ekli dosyayı görüntüle 2234 Ekli dosyayı görüntüle 2235 Ekli dosyayı görüntüle 2236 Ekli dosyayı görüntüle 2237 Ekli dosyayı görüntüle 2238 Ekli dosyayı görüntüle 2239 Ekli dosyayı görüntüle 2240 Ekli dosyayı görüntüle 2241
Sadece PTT üzerinden gitmiyoruz bu arada :)
1518369895748.png
1518455855845.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

hekanrmx

Yeni Üye
birşey sorucam da ben fifayı sildim yeniden yükledim seni yamayı aktifleştirince 3.formalar gidiyor bunu nasıl düzeltebilirim

Böyle kulaktan dolma bilgiler ile reyting düzenlerseniz hiç gerçekçi ve sağlıklı olmaz. Saçma sapan adamlar 70 reyting bile olsa 2 yıl sonra PTT'den İngiltere'ye 50milyona gider. FIFA18'in kariyer transferleri geçmişse göre çok farklı işliyor. Çok detay istiyorsanız FM'ye bakın orada her şey var. EA-KONAMI-Gerçek futbol takımları v.s hepsi oyuncu bilgilerini oradan alıyor.

Böyle kulaktan dolma bilgiler ile reyting düzenlerseniz hiç gerçekçi ve sağlıklı olmaz. Saçma sapan adamlar 70 reyting bile olsa 2 yıl sonra PTT'den İngiltere'ye 50milyona gider. FIFA18'in kariyer transferleri geçmişse göre çok farklı işliyor. Çok detay istiyorsanız FM'ye bakın orada her şey var. EA-KONAMI-Gerçek futbol takımları v.s hepsi oyuncu bilgilerini oradan alıyor.

Merhaba arkadaşlar. V2'de planım Spor Toto 1. Lig'i oyuna eklemek. Bir konu da sizden yardım isteyeceğim. 1. Ligi takip edenler
Takım Adı-Futbolcu Adı-Belirgin Özelliği şeklinde özelden mesaj olarak atsın ki daha gerçekçi bir mod yapalım. :)
Ör:
Balıkesirspor-Sedat Şahintürk-Uzaktan şutları iyi ve hızlı

İlerleme kaydettikçe görüntü eklerim. İyi eğlenceler :)
Senin için Football Manager 2018 temin etmeye çalışıyorum. Elime geçince atarım tek tek takımları ve oyuncu ratinglerini.

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Kolay gelsin Recep, yakın zamanda 3D import vs çıkarsa alt yapı hazır olmuş en azından, senin bu yaman üzerinden yürürüz :) Arkadaşların dediği gibi güncel bir menerjerlik oyunundan faydalanarak en gerçekçi şekilde ayarlayabilirsin ve kolaylıkta sağlar diye düşünüyorum :)

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Kolay gelsin Recep, yakın zamanda 3D import vs çıkarsa alt yapı hazır olmuş en azından, senin bu yaman üzerinden yürürüz :) Arkadaşların dediği gibi güncel bir menerjerlik oyunundan faydalanarak en gerçekçi şekilde ayarlayabilirsin ve kolaylıkta sağlar diye düşünüyorum :)
Öyle yapmayı planlıyorum hocam :)

theoztrk

Yeni Üye
Öyle yapmayı planlıyorum hocam :)
kardeşim 1.versıyon ıcın teşekkurler v2 için sana tavsıyem moddıgway sıtesınden fifa infinity yapımcıları ile iletşiime gecebılırsen adboardlar ıcın guzel bıseyler ortaya cıkabılır fip18 de kullandım ve şl ve al ve seria a daki adboardları yapmıslardı yanı yapılabılır bısey bu konuda bende yardımcı olabılırım 16da epey bı yama yapmıstım sonuçta adboard ayrı bı hava katıyo oyuna

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
kardeşim 1.versıyon ıcın teşekkurler v2 için sana tavsıyem moddıgway sıtesınden fifa infinity yapımcıları ile iletşiime gecebılırsen adboardlar ıcın guzel bıseyler ortaya cıkabılır fip18 de kullandım ve şl ve al ve seria a daki adboardları yapmıslardı yanı yapılabılır bısey bu konuda bende yardımcı olabılırım 16da epey bı yama yapmıstım sonuçta adboard ayrı bı hava katıyo oyuna
Dinamik adboardların değişmesi bayağı zahmetli iş, veritabanında bayağı düzenleme gerektiriyor

Bunu becerebilen çok az kişi var onlarda tutorial yayınlamıyorlar, herkes paylaşımcı değil malesef :)
Yok benım anlamadıgım sampıyonlar lıgı dırek grublu neden yama yok cok zor deılkı bunun ıcın ceza olur dıyemı tırsıyolar anlamadım ole bısey olsa bunlarada takarlardı keske yapslar nefret edıyorum pesten sampıyonlar lıgıne bayılıyorum ama yapan yok nedense yapsakarda karıyerde bıle bubsefer muzıgı olmuyo yapıcak delıkanlı nerde acaba bulsam aramaya kosucam

reqoda

Moderatör
Yönetici
Origin ID
Reqoda
Hocam cracki daha çıkmamasına rağmen kişisel crack kurasını kazandım ve oyunu temin ettim. Takır takır çalışıyor. Benimle iletişime geç bütün TFF 1. Lig oyuncularının overallerini sana aktarayım.
Çok güzel oldu bu kardeşim :)