FIFA16 FIFA 16 Origin Accountu Hediye Ediyorum!!!

Hasann

Aktif Üye
Origin ID
hasann1987
Buyurun arkadaslar rahatlikla orjinal oyun oynayabilirsiniz.

Not: Lütfen sifreyi degistirmeyin. degistiremesiniz zaten :D

Login

Email: baptistevanhems@gmail.com
Sifre: Titiste0699

-----------------------------------------------------------------------------

English
Email : baptistevanhems@gmail.com
Password : Titiste0699
NEXT GIVEAWAY FIFA 18 Standard Edition
Please Don't change password.

cuhaismail

Moderatör
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Teşekkürler fakat keşke bu şekilde yayınlamasaydın ihtiyacı olan, orijinal alamayan birine direkt olarak hediye edersen daha makbule geçer, art niyetli ve yazılım becerisi olan bir insan seni de paylaşımından faydalanan diğer insanları da mağdur edebilir, sonra da hesabı gidip birine satabilir... Fakat yine de sen bilirsin... :)

Origin ID
fenderdaniels
hesaba girdim birkaç demo trials free game full oyun kaydettim sorun olmaz herhalde. çünkü bunlar başka zaman bulunmayabiliyor arkadaşlar yararlansın çoğu benim hesabımda da de var zaten. paylaşım için teşekkürler...:)

Hasann

Aktif Üye
Origin ID
hasann1987
hesaba girdim birkaç demo trials free game full oyun kaydettim sorun olmaz herhalde. çünkü bunlar başka zaman bulunmayabiliyor arkadaşlar yararlansın çoğu benim hesabımda da de var zaten. paylaşım için teşekkürler...:)
sorun yok kardesim sömür sömürebildigin kadar ingiliz sömürgesi gibim :D

Origin ID
fenderdaniels
orjinal fifa 16 sı olmayanlar ve isteyen kullanmalı bence. fifa 16 full demo kurulumunu bırakmanız için bi fırsat. antika işlerle uğraşmayın kafa rahat olsun. demodan devşirme bir çok sorunu beraberinde getiriyordu zaten antremanı yarım yamalak spikerlerin hepsi çalışmıyordu.

cuhaismail

Moderatör
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
orjinal fifa 16 sı olmayanlar ve isteyen kullanmalı bence. fifa 16 full demo kurulumunu bırakmanız için bi fırsat. antika işlerle uğraşmayın kafa rahat olsun. demodan devşirme bir çok sorunu beraberinde getiriyordu zaten antremanı yarım yamalak spikerlerin hepsi çalışmıyordu.
Evet, Demo sadece 1 spiker üzerine kuruludur, onun tek yolu İngiliz Spiker ile yer değiştirmek fakat o da baya hataya sebep oluyor... En iyisi temiz orijinal oyun. :)

Origin ID
HakanDurukan52
Arkadaşlar ben oyunu yükledim ve originden girdim.Bir sorun olmadı.Hatta yama bile yükledim.Plusteam Repeck adlı yamayı yükledim ve oyunu sorunsuz oynadım.Sonra bu yamayı kaldırıp moddingway güncelleme yamasını yükledim bu sefer oyun açılmadı.Oyunu origin games kalasöründen fifa 16 klasörünü sildim ve daha önceden yedeklediğim fifa 16 klasörünü kopyalayıp yapıştırdım.Bu seferde Origin bana:
Kimlik bilgileriniz yanlış veya süresi doldu. Lütfen tekrar deneyin veya şifrenizi sıfırlayın.Diyor.Origine giriş yapamıyorum .lütfen yardım.

cuhaismail

Moderatör
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Arkadaşlar ben oyunu yükledim ve originden girdim.Bir sorun olmadı.Hatta yama bile yükledim.Plusteam Repeck adlı yamayı yükledim ve oyunu sorunsuz oynadım.Sonra bu yamayı kaldırıp moddingway güncelleme yamasını yükledim bu sefer oyun açılmadı.Oyunu origin games kalasöründen fifa 16 klasörünü sildim ve daha önceden yedeklediğim fifa 16 klasörünü kopyalayıp yapıştırdım.Bu seferde Origin bana:
Kimlik bilgileriniz yanlış veya süresi doldu. Lütfen tekrar deneyin veya şifrenizi sıfırlayın.Diyor.Origine giriş yapamıyorum .lütfen yardım.
Origin ile yama olayı alakasızdır fakat yamalara gelirsek Plus Team ve Moddingway uyumlu değildir bu yüzden hata verir fakat Origin, oyunun sahibi ile ilgili bir durum.

Origin ID
fenderdaniels
veren kişi parolayı değiştirmiş veya başka biri sadece kendi üzerine geçirmek için bunu yapmış. dediğin çıktı kardeş cuhaismail

Son düzenleme: