• FIFA17/18 için Modlar Nasıl Yüklenip Aktif Edilir ?

Üyelerimizden en çok gelen istek modlar nasıl yüklenir üzerine video çekilmesiydi, buraya tıklayarak eğitim videosuna ulaşabilirsiniz.

FIFA16 4 BÜYÜKLER FULL TAKIM FACEPACK GELİYORR !!

Hangisine Daha Önce Paylaşayım ?

• FACEPACK -2 [By - HS] (Tüm Avrupa Liglerinde)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .
Origin ID
RealMeen
Selamlar ;

FIFA 16 da Hazırlamaya Başladığım 4 Paket Var. [Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor] Full Kadro Facepack ! Takımlarda ki Tüm Oyuncuların Yüzünü İçerecek !!

• Takımda ki tüm oyuncuların yüzlerini içerecektir !!
• Hatasız Çalışma Hazırlıyorum !!
• Bugün Hepsini Paylaşmaya Çalışıcam .
NOT !! • FacePack -2 [By - HS] Çalışmamı da Bugüne Yetiştirmeye Çalışıcam. Onda Sadece Avrupa Ülkelerinde ki oyuncuları yapmayı hedefliyorum.

İyi Günler Dilerim..

Selamlar ;

FIFA 16 da Hazırlamaya Başladığım 4 Paket Var. [Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor] Full Kadro Facepack ! Takımlarda ki Tüm Oyuncuların Yüzünü İçerecek !!

• Takımda ki tüm oyuncuların yüzlerini içerecektir !!
• Hatasız Çalışma Hazırlıyorum !!
• Bugün Hepsini Paylaşmaya Çalışıcam .
NOT !! • FacePack -2 [By - HS] Çalışmamı da Bugüne Yetiştirmeye Çalışıcam. Onda Sadece Avrupa Ülkelerinde ki oyuncuları yapmayı hedefliyorum.

İyi Günler Dilerim..
ne zaman paylaşıcaksın dostum ?

Origin ID
RealMeen
ne zaman paylaşıcaksın dostum ?
Beşiktaş' ın Full Kadro Facepack'ını Paylaştım. Yamalar Kısmından İndirebilirsin. Biliyorsundur Belki ModdingWay İçin Çalışmalar Var. Ben de oyunumu sıfırlamıştım. Herşey Gitti. Ama Beşiktaş'ın Ve Cengiz Ünder Yamamı Kullanabilirsin. Ana Sayfa da Yamalar Bölümünden Ulaşabilirsin.

Beşiktaş' ın Full Kadro Facepack'ını Paylaştım. Yamalar Kısmından İndirebilirsin. Biliyorsundur Belki ModdingWay İçin Çalışmalar Var. Ben de oyunumu sıfırlamıştım. Herşey Gitti. Ama Beşiktaş'ın Ve Cengiz Ünder Yamamı Kullanabilirsin. Ana Sayfa da Yamalar Bölümünden Ulaşabilirsin.
onu zaten indirdim stsl 4 büyükleri diyorum ben

Origin ID
RealMeen
Yamalar Bölümünde Açıklamaları Oku İstersen Bi. Konu Tarihine Bak . Üstteki Yorumuma Bak. Sert Konuşma Kardeşim !